top of page

Hakkımızda

iş makinesi yedek parça ve satış

Union Otomotiv Türkiye sanayi endüstrisinin merkezi olan başkent Ankara’da otomotiv endüstrisi, inşaat ekipmanları, yedek parça ve sanayi ekipmanları vb. İthalat ve ihracatı yapan profesyonel bir şirkettir. Şirketimizin bu alanda profesyonel bir ekiple 15 yılı aşkın bir süredir sektörde tecrübesi vardır. Büyük ihtiyaçları olan yurt dışındaki partnerlerimiz için eksiksiz bir ürün yelpazesi sunarak çeşitli ortak firmalarımız sayesinde deneyimlerimizi birleştirdik.
Union Otomotiv hem Türkiye’nin önde gelen üreticilerin hem de dünya markaların çok çeşitli ekipmanlarını bulabileceğiniz bir yerdir.

Şirketimiz, Türkiye’nin en büyük ihracatçılarıyla çalışan ve uzun bir süredir uluslararası ticaret alanında hizmet veren bir ekipten oluşmaktadır. Şirketimizin en önemli başarı kaynağı uluslararası ticarete olan ilgisidir. Bu zamana kadar olağanüstü deneyim kazanmamızın sebebi firmamızın güçlü geçmişidir.
Firmamız müşterilerimize geniş ürün ve hizmet yelpazesi sunabilmek için yenilikçi doğası ve dinamizmiyle entegre ve esnek birimler olarak kuruldu.

Bizim ana hedefimiz çalıştığımız pazarlardaki kalite standartlarına uygun ve geniş bir yelpazede otomotiv endüstrisi, inşaat ekipmanları, yedek parçaları, sanayi ekipmanları vb. tedarik etmenin yanı sıra çözüm ortağı olarak müşterilerimize zaman kazandırıp işlerine daha iyi odaklanmalarını sağlamaktır. 

MİSYONUMUZ

Şirketimizin ayırt edici bir özelliği, hızlı ve risk almadan yüksek kalitede ekipman ve kaliteli hizmetler sunmasıdır. Union Otomotiv’i tercih etmeniz deneyim, kalite ve hızlı servis seçmeniz anlamına gelir. Ortaklarımız saydığımız müşterilerimize yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız.

POLİTİKAMIZ

bottom of page